Služby


Přejít na sekci - UBYTOVÁNÍ V KAPLICI - PŘÍPRAVA REALITNÍCH SMLUV - UBYTOVÁNÍ - VÝHODNÁ SMĚNÁRNA - STAVEBNÍ PROJEKTY NA KLÍČ


Ubytování v Kaplici

Nabízíme ubytování v objektech v Kaplici.  Ubytování v centru města a v bytech na sídlištích.

Ubytování je vhodné pro agentury, zaměstnávající pracovníky v Kaplici a okolí.
 • Centrum města: jedná se o studia se samostatnými nebo společnými kuchyňkami. 
 • Byty v Kaplici: samostatné byty s kuchyněmi, dle lokality byty s balkonem. 
Ubytovací kapacity jsou vybaveny oddělenými lůžky, dále jsou k dispozici kuchyně, elektrické spotřebiče, pračky. Součástí ceny jsou lůžkoviny a možnost výměny lůžkovin. 

Pro bližší informace a aktuální obsazenost kontaktujte RK Proxima: info@proxima-kaplice.cz, tel. 723 824 010.

 

Příprava realitních smluv

 
V rámci naší realitní kanceláře Proxima v.o.s., působící v oblasti Českých Budějovic, předkládáme zákazníkům velice bohaté služby týkající se libovolných typů smluv. Ať už jde o byty v Českých Budějovicích, Českém Krumlově, Kaplici či blízkém okolí, zajišťujeme v případě prodeje, nákupu, darování či dědictví, plnohodnotný právní servis.
Smlouvy týkající se pronájmu bytů v Českých Budějovicích, kupní smlouvy, darovací smlouvy, zástavní smlouvy, směnné smlouvy a jiné, vyřizujeme v naší pobočce realitní kanceláře Proxima v.o.s. Zkušení a odborní realitní makléři vám připraví smlouvy šité přímo na míru – rychle, kvalitně a spolehlivě.
 

Typy smluv

Pokud půjde o jihočeské reality, mohou se vás týkat tyto druhy smluv a procesů, které jsou v rámci naší realitní kanceláře vyřizovány.
 • Převod nemovitostí – Pomůžeme vám s převodem nemovitosti mezi jednotlivými osobami či firemními subjekty. Spočítáme vám převodní daň týkající se kupříkladu bytů v Českých Budějovicích či jiných typů objektů.
 • Kupní smlouva – Jde o vyhotovení soukromoprávní smlouvy naší realitní kanceláří Proxima v.o.s., v rámci níž bude jasně specifikováno, co je komu prodáváno a za jakých finančních podmínek.
 • Darovací smlouva – Příprava smlouvy, u níž dárce obdarovává jinou osobu zcela bezplatně.
 • Zástavní smlouva – Vyhotovit vám můžeme také zástavní smlouvy, které se týkají například pronájmu bytů v Českých Budějovicích nebo dalších nemovitostí. Jde o právní zajištění pohledávky včetně jejího příslušenství pro případ, že není realita řádně splácena.
 • Nájemní smlouva – Smlouva, která zajišťuje pronájmy v Českých Budějovicích. Situace, při níž jeden subjekt pronajímá nemovitost jinému subjektu.
 • Směnná smlouva – Zpracování smlouvy na výměnu libovolných jihočeských realit, tedy záměnu nemovitosti za nemovitost.

 

Další realitní činnosti

Naše realitní kancelář Proxima v.o.s. pokrývající oblast Českých Budějovic a okolí vám v rámci libovolné české reality jakéhokoliv typu, zajistí také ostatní služby týkající se nemovitostí.
 • Geometrické plány
 • Znalecké posudky
 • Návrhy na vklad do Katastru nemovitostí
 • Posouzení nemovitosti pro dědické řízení, apod.
Využijte služeb naší realitní kanceláře a dostane se vám velice odborného a právního přístupu z pohledu přípravy realitních smluv.
 
 

Výhodná směnárna

 
Naše realitní kancelář Proxima v.o.s., to nejsou pouze komplexní služby v oblasti jihočeských realit. Jednou z našich činností je také směnárna v oblasti Kaplice, Český Krumlov a České Budějovice, prostřednictvím které vám přinášíme výhodný nákup a prodej valut bez jakéhokoliv poplatku.
Součástí naší realitní kanceláře Proxima v.o.s. je tedy směnárna, v níž můžete uskutečňovat záměnu české koruny za zahraniční měnu a naopak. Proces, který vás nestojí žádný manipulační poplatek. Směnárna není navíc omezena jakýmikoliv dalšími limity.
Poskytujeme špičkové služby v oblasti realit, k nimž jednoduše patří oboustranná směnárna, proto nás v případě potřeby neváhejte kontaktovat.
 

 

Stavební projekty na klíč

 
Rozhodnete-li se pro jakoukoliv výstavbu rodinného domu či jiného typu nemovitosti, potřebujete samozřejmě stavební projekt. A právě v této fázi vám může být nápomocna naše realitní kancelář Proxima v.o.s.
Jsme odborníky na reality v Českých Budějovicích, a proto vám můžeme zajistit kompletní inženýrské činnosti, které pokrývají hned několik důležitých fází.
 • Vyhledání jihočeských realit v podobě stavebních pozemků
 • Zajištění inženýrských sítí pro nově vznikající rodinné domy nebo byty v Českých Budějovicích
 • Obsáhlá projektová dokumentace rodinného domu, penzionu, chaty, apod.
 • Vydání územního souhlasu nebo stavebního povolení
 • Vyřízení kolaudačního rozhodnutí
 • Zprovoznění jakýchkoliv českých realit, které projdou přes naši realitní kancelář Proxima v.o.s.

Technický dozor, jako součást stavebních projektů

Kromě stavebních projektů na RD je součástí našeho bohatého portfolia realitní kanceláře Proxima v.o.s., také zprostředkování stavebního dozoru. Zajištění odborníka, který dohlíží na výstavbu bytů v Českých Budějovicích či jiného typu nemovitosti.
Pod velením naší realitní kanceláře působící také v Českém Krumlově bylo realizováno hned několik velikých stavebních projektů, které se týkají i komerčních objektů, jako je DUTY FREE SHOP Studánky, OBI České Budějovice nebo AMERICAN CHANCE CASINO Dolní Dvořiště.
Stavební projekty jsme však zajišťovali také v rámci výstavby 70 RD v Kaplici, u bytů v Českých Budějovicích, základních škol, penzionů, ubytoven, rekreačních objektů, chat, lékáren, apod. Zkušenosti naší realitní kanceláře Proxima v.o.s. jsou tak více, než bohaté.
Kompletní stavební projekty RD vám vyhotovíme od A až do Z, to znamená včetně profesionální grafické vizualizace se vším všudy.