N00271 | Pronájem zrekonstruovaného bytu 2+1 se zahradou

T. G. Masaryka, Český Krumlov
16 000 Kč (za měsíc)
Nájem 16.000 Kč, poplatky 4.000 Kč, provize 16.000 Kč, kauce 16.000 Kč

Proxima Reality, s.r.o. nabízí v exkluzivním zastoupení klienta k dlouhodobému pronájmu světlý zrekonstruovaný byt o dispozici 2+1 umístěný v 2. patře cihlového bytového domu na Špičáku v Českém Krumlově.
Byt je dispozičně řešen takto: prostorná vstupní chodba s vestavěnou skříní, samostatná plně vybavená kuchyně, koupelna se sprchovým koutem, oddělené WC, prostorný obývací pokoj, ložnice s vestavěnou skříní a balkon. Byt se pronajímá částečně vybavený - viz fotografie v inzerátu. K bytu je k dispozici velký sklep (5,4 m2). Byt včetně sklepa má podlahovou plochu 59,3 m2. Vytápění plynovým kotlem pro celý dům.
Byt se nachází v klidné části Českého Krumlova v samostatně stojícím bytovém domě obklopeném oplocenou zahradou s ovocnými stromy. Zahradu je možné využívat. Parkování možné na dvoře nebo v přilehlých ulicích.
Měsíční nájemné 16.000 Kč, zálohy pro dvě osoby 4.000 Kč (voda, elektřina, plyn), kauce 32.000 Kč, provize realitní kanceláři 16.000 Kč.
Byt je k dispozici okamžitě, vhodný maximálně pro 2 osoby, bez mazlíčků a striktně nekuřácký.
Pro více informací a termín prohlídky kontaktujte makléřku zakázky.

  • Dispozice bytu:2+1
  • Podlaží v domě:3
  • Počet podlaží v domě:3
  • Celková podlahová plocha:59 m2
  • Druh objektu:cihlová
  • Stav objektu:dobrý
  • Vlastnictví:osobní
  • Sklep:5 m2
  • Umístění objektu:klidná část obce
  • Doprava:silnice; MHD
  • Elektřina:Elektro - 230 V
  • Voda:Vodovod
  • Plyn:Plynovod
  • Topení:Lokální - plynové
  • Odpad:Kanalizace


Prodávající makléř

Penelope

Proxima Reality

Kontaktní formulář