N00009 | Pozemek pro výstavbu rodinných domů, Mostky, Kaplice

Kaplice
neuvedeno

Realitní kancelář Proxima Kaplice nabízí k prodeji pozemek pro výstavbu rodinných domů v obci Mostky u Kaplice, okr. Český Krumlov. Pozmek o rozloze 35.409 m2 je územním plánem určený k zástavbě rodinnými nízkopodlažními domy s využitým podkrovím nebo dvojdomky (lokalita B1). Území je mírně svažité, usazené v klidné krajině a navazuje na příjezdovou komunikaci směrem od Kaplice.
Územní studie počítá s výstavbou 39 rodinných domů, plánované parcely jsou o průměrné velikosti 800 m2. Technická infrastruktura: zdroj pitné vody a vodovod je v obci Mostky; odkanalizování do ČOV, kterou je nutno zbudovat. Rozvod elektrické energie - trafostanice v bezprostřední blízkosti území. Plyn není k dispozici. Lokalita je mimo záplavové území.
Na pozemek je dobrý přístup ze stávající asfaltové silnice vedoucí od Kaplice. Obec mostky je vzdálená 2 km od Kaplice, kde se nachází veškerá občanská vybavenost: školy, školky, obchody, úřady, lékaři, sportovní vyžití. Strategická lokalita v souvislosti s rostoucím ekonomickým významem a novými pracovními příležitostmi v Kaplici. Pro více informací kontaktujte realitní kancelář.

  • Celková plocha:35 409 m2
  • Druh pozemku:pro bydlení
  • Inženýrské sítě:vodovod; elektřina
  • Umístění objektu:klidná část obce


Prodávající makléř

Penelope

Proxima Reality

Kontaktní formulář