Akce měsíce
Jsme na facebooku

Zahrada s chatou, Boršov nad VltavouDetail nemovitosti

Zpět na výpis nemovitostí
1 050 000 Kč REZERVOVÁNO
 

O nemovitosti

Realitní kancelář Proxima nabízí k prodeji chatu se zahradou v lokalitě Boršov nad Vltavou v blízkosti řeky Vltavy a oblíbeného jezu U Rybů. Chata je umístěna v klidné oblasti v blízkosti lesa, přičemž v místě je dostatek slunečního svitu. Objekt je umístěn na vlastním pozemku o výměře 579 m2 (dále zastavěná plocha 52 m2 a vlastní cesta 67 m2).

Chata je dispozičně řešena následovně: vstupní chodba, obývací část s posezením, kuchyň, ložnice a toaleta. V kuchyni lze využívat teplou vodu z průtokového ohřívače, dřez, umyvadlo, menší myčku a vařič. Vytápení zajištěno krbovými kamny na dřevo, chatu tak lze obývat celoročně. V přístavku u chaty se nachází koupelna (sprchový kout) s lázeňskými kamny.

Objekt je napojen na vodu z vlastní studny (kuchyň, toaleta, koupelna). Odpadní vody svedeny do septiku. Elektřina zavedena do chaty i přístavku.

Zahrada je pěkně udržovaná, nachází se zde pergola pro posezení, bazének, zahradní krb, zahrada osázena okrasnými keři.
Příjezdová cesta zpevněná štěrková.

Lokalita má klidný ráz, jsou zde možnosti houbaření, turistiky nebo rybaření. Vzdálenost do Českých Budějovic cca 15 min. Doporučuji osobní prohlídku. Pro více informací kontaktujte ralitní kancelář.

Mám zájem o nemovitost
Odeslat