Akce měsíce
Jsme na facebooku

Stavební pozemek v BlažkověDetail nemovitosti

Zpět na výpis nemovitostí
1 400 000 Kč
 

O nemovitosti

Obec Blažkov je vzdálená 3 km západně od města Kaplice a leží na samém úpatí přírodního parku Poluška. Z rozlehlého pozemku obdélníkového tvaru je krásný kruhový rozhled na okolní kopcovitou krajinu s dominantou Hradišťského a Blanského vrchu a Polušky.

Dle platného územního plánu lze na 3650 m2 z celkových 8632 m2 postavit maximálně dva rodinného domy s jedním nadzemním podlažím a podkrovím. Maximální zastavitelnost pozemku je 15%.

Příjezdová cesta na pozemek vede přes parcely, kde má prodávající 1/2 podíl, který je rovněž součástí prodeje.

Na hranici pozemku je přivedena přípojka elektrické energie pro dva domy (v současné době v realizaci) a přes příjezdovou cestu ve spoluvlastnictví prodávajícího vede obecní vodovod s uvažovaným připojením budoucích rodinných domů.

Pozemek má výborné předpoklady pro bydlení - díky přilehlému lesu na západě je chráněn před severozápadními větry. Domy budou celý den osluněny. Absence blízkosti sousedů zaručuje absolutně klidné bydlení v přírodě.

Na pozemku lze postavit jeden rozlehlý rodinný dům s možností realizace sadu, eko zahrady nebo drobné zemědělské činnosti na nezastavitelné východní části pozemku. Nebo jej lze zastavit dvěma rodinnými domy, nebo lze druhou část pozemku pojmout jako investici.

Pozemek je k prodeji nabízen buď jako celek (8632 m2 za cenu 1.400.000,-Kč)

nebo lze prodat samostatně - přední menší (1610 m2 za cenu 560.000,- Kč) nebo zadní větší část (6782 m2 za cenu 860.000,- Kč), vždy pro jeden rodinný dům.

 

Mám zájem o nemovitost
Odeslat