Akce měsíce
Jsme na facebooku

Rodinný dům v KapliciDetail nemovitosti

Zpět na výpis nemovitostí
3 200 000 Kč REZERVOVÁNO
 

O nemovitosti

Realitní kancelář Proxima nabízí k prodeji rodinný dům v ul. Linecká, Kaplice.

Objekt je vystavěn ve 3 patrech, má vlastní parkovací stání, předzahrádku orientovanou do ulice a dlážděný dvorek s dalším vjezdem za domem. Celková plocha pozemku vč. zastavěné plochy činí 240 m2.

Dispozice domu (viz orientační plánek): v přízemí domu se nachází vstupní chodba, kuchyně, dále obývací pokoj s výstupem na balkon, jeden podlouhlý pokoj a koupelna s WC.

V podkroví jsou umístěny tři samostatné pokoje, otevřená místnost (možné upravit na kuchyni + obývací pokoj) a lodžie s pěkným výhledem.

V suterénu domu se nacházejí dva pokoje, koupelna, WC, technické místnosti a sklepy.

Vytápění řešeno lokálními elektrickými přímotopy, možnost přebudovat na centrální elektrické nebo plynové topení - komín je k dispozici, přípojka plynu v kapličce před domem. Ohřev vody bojlerem. Dům je připojen na obecní vodovod a kanalizaci. Okna plastová, střešní okna dřevěná.

Některé podlahové krytiny, dveřní křídla a kuchyňskou linku je potřebné osadit.

Výhodou je dostatek místa na parkování před i za domem, atraktivní poloha v Kaplici. Objekt je možné užívat pro bydlení, nebo zde zřídit provozovnu firmy. Doporučujeme osobní prohlídku. Pro více informací kontaktujte realitní kancelář.

Mám zájem o nemovitost
Odeslat