Akce měsíce
Jsme na facebooku

Rodinný dům se zahradou, MilevskoDetail nemovitosti

Zpět na výpis nemovitostí
4 250 000 Kč
 

O nemovitosti

Realitní kancelář Proxima nabízí k prodeji prostorný, samostatně stojící rodinný dům se zahradou v klidné části Milevska. Celková plocha pozemku včetně zastavěné plochy je 801 m2.
Rodinný dům má dvě obytná patra, podkroví s ložnicemi, suterén slouží jako technické zázemí. Objekt prošel částečnou rekonstrukcí 2. patra, které je moderně zařízeno – renovovaná kuchyně, koupelna s toaletou, položeny nové podlahy (vinyl + lino), interiérové zárubně a dveře.

Druhé patro sestává z obývacího pokoje spojeného s kuchyní, oddělené ložnice, koupelny s WC, šatny. Po schodech se dostaneme do obytného podkroví, kde jsou umístěny další dvě ložnice.
První patro je v původním, zachovalém stavu – kuchyně se spíží, obývací pokoj, ložnice, koupelna s vanou a sprchovým koutem, WC. V mezipatře se nachází terasa s posezením.
Technický prostor v suterénu sestává z kotelny, úložných a skladovacích sklepů, dílny. Garáž nyní využívána jako sklad, možno obnovit účel k parkování vozidla. U domu je dále k dispozici přístřešek pro parkování.

Udržovaná zahrada je umístěna za domem, poskytuje pěkný prostor pro relaxaci i zahradničení. Na zahradě je k dispozici studna pro užitkovou vodu; dále dřevěná pergola pro posezení a skleník.
Okna v domě jsou dřevěná špaletová s dvojskly. Dům je vytápěn kotlem na pevná paliva, v přechodných obdobích je možnost vytápět klimatizací vzduch-vzduch, která je v létě využívána i pro chlazení. V koupelně ve druhém patře je možnost využít i elektrické podlahové vytápění. Objekt napojen na vodovodní a kanalizační řád; plynovod je v ulici před domem.

V okolí domu se nachází příjemná rodinná zástavba. Obec Milevsko nabízí veškerou občanskou vybavenost – školy, školky, obchody, restaurace, zdravotnické zařízení. Vzdálenost do Písku 28 km, do Tábora 26 km. Doporučuji prohlídku.

Mám zájem o nemovitost
Odeslat