Akce měsíce
Jsme na facebooku

Rodinný dům s pozemkem, Rybník u Dolního DvořištěDetail nemovitosti

Zpět na výpis nemovitostí
3 250 000 Kč
 

O nemovitosti

Realitní kancelář Proxima nabízí k prodeji rodinný dům v obci Rybník u Dolního Dvořiště.

 

Objekt je v současné době využíván jak pro bydlení, tak pro podnikání (ubytování v soukromí), je možné jej využívat pouze pro bydlení. Dům je patrový, s velkou zahradou za domem, celková plocha pozemku 2.223 m2.

 

Dispozice domu: v přízemí domu se nachází kuchyně spojená s obývacím pokojem, další samostatná kuchyně, společenská místnost, koupelna s WC, kotelna a toalety pro hosty. V patře jsou umístěny tři samostatné ložnice, koupelna a WC.

 

Vytápění ústřední na tuhá paliva, ohřev vody bojlerem. Dům je připojen na obecní vodovod, odkanalizován do tříkomorového septiku. Okna plastová. K dispozici zabezpečovací zařízení.

 

Přilehlá zahrada nabízí velký prostor pro relaxaci, posezení a rodinné vyžití. Na zahradě se nachází rybníček s přítokem vody. Větší dřevěný zahradní domek je uzpůsoben pro letní ubytování se 4 lůžky, koupelnou, kuchyňkou i vytápěním. Na zahradě je dále umístěna dřevěná kůlna, plechová garáž pro uskladnění nářadí, zděná kůlna a menší sklep.

Pozemek za domem (1.028 m2) lze využít jako stavební parcelu. 

 

U domu je dostatek místa na parkování, vjezd s elektrickou bránou. U vjezdu je zde zbudován také přístřešek pro parkování osobního automobilu. Doporučujeme osobní prohlídku. Pro více informací kontaktujte realitní kancelář.

 

Mám zájem o nemovitost
Odeslat