Akce měsíce
Jsme na facebooku

Prodej restaurace a penzionu, ChvalšinyDetail nemovitosti

Zpět na výpis nemovitostí
6 990 000 Kč
 

O nemovitosti

Realitní kancelář Proxima nabízí k prodeji prostorný objekt restaurace a penzionu v obci Chvalšiny nedaleko Českého Krumlova. Dvoupodlažní objekt s uzavřeným dvorem je po rozsáhlé rekonstrukci, je umístěn na náměstí a nabízí atraktivní místo pro podnikání či bydlení.

V přízemí objektu se nachází restaurace – prostor pro hosty, sociální zařízení, bar, kuchyň, sklad. Na restauraci plynule navazuje uzavřený dvůr s dalšími kapacitami pro restauraci a dodatečné sociální zařízení. Přilehlé prostory dvora možno využít např. jako vinárnu nebo jako další skladovací prostory. Kolem dvora vede pochozí pavlač v původním vesnickém stylu, lze tak projít ze dvora rovnou do druhého patra.

V druhém patře jsou umístěny pokoje pro hosty – celkem 4 samostatné apartmány s vlastním sociálním zařízením.

V patře jsou dále k dispozici menší skladovací prostory, navazuje rozlehlá půda s možností dalšího využití.
Dům je částečně podsklepen – ve sklepě umístěna místnost pro přípravu pizzy.

Objekt prošel rekonstrukcí: střecha, elektroinstalace, rozvody vody a kanalizace, centrální plynové topení, nové nátěry, malby a podlahová krytina. Dům je napojen na všechny inženýrské sítě. Objekt částečně vybaven zařízením pro restuaraci (židle, stoly, vybavení kuchyně).

Celková výměra pozemku vč. zastavěné plochy činí 365 m², užitná plochy cca 500 m2. Dům je možné využít k bydlení i podnikání. Obec Chvalšiny leží 10 km od Českého Krumlova, 5 km od Kletě, v blízkosti CHKO Blanského lesa. Do obce jezdí pravidelné spoje MHD. Chvalšiny jsou oblíbené místo pro turistiku a cykloturistiku; v obci je umístěn moderní, rozlehlý kemp.

PENB zatím nebyl vypracován, je uváděn v třídě G.

Pro další informace a domluvu prohlídku kontaktujte realitní kancelář.

Mám zájem o nemovitost
Odeslat