Akce měsíce
Jsme na facebooku

Historický dům se zahradou, Český KrumlovDetail nemovitosti

Zpět na výpis nemovitostí
14 990 000 Kč
 

O nemovitosti

Realitní kancelář Proxima nabízí k prodeji citlivě zrekonstruovaný historický dům v Českém Krumlově, situovaný v docházkové vzdálenosti do centra.

Dům s překrásným výhledem na město a řeku prošel náročnou rekonstrukcí, při které byl zachován dobový charakter původní budovy. V objektu je celkem 5 samostatných apartmánů s kuchyňskými kouty a koupelnami (až 16 lůžek), dále 1 kancelář, technické zázemí a garáž.

Místnosti jsou světlé, pohodlné a mají historický ráz s přiznanými trámovými stropy. Vnitřní rozvody po kompletní rekonstrukci: elektřina v mědi, voda a odpady v plastu. Vytápění objektu zajištěno kondenzačním plynovým kotlem: v 1NP je podlahové topení, v ostatních podlažích umístěny radiátory. Ohřev teplé vody bojlerem. Okna špaletová dřevěná v kombinaci s eurookny, střecha po kompletní rekonstrukci (krytina Bobrovka dvojitá). Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě (elektřina 220/380V, plyn, voda, kanalizace). Objekt el. zabezpečen, k dispozici TV, SAT, anténa, Wi-Fi.

Za domem je umístěna zahrada (388 m²) vhodná pro zbudování místa k posezení. Parkování možné v garáži a před domem. Dům je posazený v klidné části města nedaleko centra a je ideální pro další investiční záměry; vnitřní prostory před dokončením.

Pro více informací kontaktujte realitní kancelář.

Mám zájem o nemovitost
Odeslat