Akce měsíce
Jsme na facebooku

Chata se zahradou, 423 m2, KapliceDetail nemovitosti

Zpět na výpis nemovitostí
575 000 Kč REZERVOVÁNO
 

O nemovitosti

Realitní kancelář Proxima nabízí k prodeji chatu se zahradou o celkové výměře vč. zastavěné plochy 423 m2 v zahrádkářské oblasti u technických služeb (Bělidlo) nedaleko centra Kaplice.

Chata o výměře 21 m2 sestává z obytné kuchyně se základní kuchyňskou linkou, sporákem na plynovou bombu, vytápění je kamny na tuhá paliva. Do chaty je přivedena pitná voda (městský vodovodní řad). Na zahradě je suché WC.

Na pozemku je k dispozici voda z vodovodního řadu, elektřina (kaplička 220 V) je umístěna na hranici pozemku, je tak možné zřídit napojení na elektřinu.

Na zahradě se nachází velký skleník, krb s udírnou nebo sklad zahradního nábytku. Pozemek je osázen vzrostlými ovocnými stromy, plodícími keři a letničkami. Zahradní vybavení a nářadí zůstane k dispozici novým majitelům.

Zahrada je příjemně osluněna, je vhodná k relaxaci i pro pěstitelské činnosti. K pozemku vede zpěvněná příjezdová cesta a chodníček. Zahrádka je umístěna v centru Kaplice, v docházkové vzdálenosti do rezidenční části i do centra města.

Pro více informací a domluvu prohlídky kontaktujte realitní kancelář.

Mám zájem o nemovitost
Odeslat